Relaxační masáže

Relaxační masáže jsou důležité zejména v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických i psychických potíží. Techniky relaxačních masáží mohou pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhají podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.

Každý pohyb dlaní, prsty nebo lokty působí jako balzám pro tělo i duši. Stres a spěch z Vás postupně odplouvají a Vy se tak cítíte lépe a lépe.

Jemná masáž obličeje

Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad - svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři změkčí. 

 • Cena a doba trvání: 400 Kč / 30 min 

Klasická rekondiční masáž

Klasická rekondiční masáž uvolňuje masírované svalstvo a povzbuzuje krevní oběh. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu...

 • Cena a doba trvání: 250 Kč / 20 min, 375 Kč / 30 min, 500 Kč / 40 min

Aromamasáž

Aromamasáž se provádí stoprocentními přírodními rostlinnými oleji a silicemi. Ty se získávají z různých částí rostlin – květů, plodů, kořenů, kůry, listů, dřeva atd. Každá silice má své jedinečné vlastnosti, které využíváme podle potřeb a požadavků jednotlivých klientů.

 • Cena a doba trvání: 990 Kč / 60 min – záda a šíje
                             1 490 Kč / 90 min – celé tělo

Baňkování

Baňkování je prastará metoda, pocházející z oblasti Číny. Přikládání speciálních baněk pomáhá při ztuhlosti svalů a má velký detoxikační účinek na celý organismus.

 • Cena a doba trvání: 400 Kč / 40 min

Havajská masáž Lomi lomi

Havajská masáž lomi lomi je velmi oblíbenou relaxační masáží, která uvolní vaše tělo a pomůže vám načerpat novou energii. Masáž vychází z jemných a plynulých pohybů, inspirovaných havajskýcm tancem Hula.

 • Cena a doba trvání: 550 Kč / 40 min

Indická masáž hlavy

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. Ve své domovské zemi je součástí každodenního života. Je zázračným lékem na fyzické i psychické problémy lidí všech věkových kategorií.

 • Cena a doba trvání: 550 Kč / 40 min

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny je velmi příjemný a zároveň účinný druh masáže. Přestože má velmi silný účinek, je přitom pro tělo méně náročná.

 • Cena a doba trvání: 990 Kč / 60 min – záda a zadní strana nohou
                             1 490 Kč / 90 min – celé tělo

Lymfatická masáž

Jedná se o masáž celého těla včetně hlavy v několika sestavách. Ruční lymfatická masáž představuje soustavu jemných speciálních hmatů, které provádíme určitým tlakem a tempem v přesně stanoveném pořadí.

Moxování

Moxování je jednou z dalších metod tradiční čínské medicíny. V tomto případě se využívají léčebné účinky pelyňku, tzv. moxy. 

 • Cena a doba trvání: 200 Kč / 20 min

Platební karta

Při dobíjení karty nebo placení masáží můžete využít platební terminál.

zobrazit více

Proč právě k nám?

- bazén s nejlepší vodou v republice
- nejvýhodnější cena (v rámci vstupného je
  fitness, sauna, kolo do vody, terasa atd.)
- příjemné prostředí a relaxace

zobrazit více

[ ^ nahoru ^ ]