Online rezervace

Postupujte, prosím, podle pokynů níže. Na této stránce naleznete veškeré informace k Vaší úspěšné rezervaci. S případnými dotazy nebo problémy se obraťte na recepci našeho centra. 

Kde se můžete rezervovat

Pro online rezervaci využijte náš REZERVAČNÍ SYSTÉM. Dále se lze rezervovat přímo na recepci, přes online chat, nebo na tel: +420 257 272 016, viz dále.

Lekce si můžete objednávat pouze s naší nabitou klientskou kartou. Bezplatné storno či přesun rezervace je možný max. 6 hodin před začátkem lekce. Poté bude klientovi stržen storno poplatek ve výši 50% z ceny lekce. 

Rezervace s kartou multisport či active pass není možná - přijít můžete ale i bez rezervace. Volné místo Vám vždy najdeme :) 

Masáže lze rezervovat i bez klientské karty. Žádné storno za zrušení rezervace se neúčtuje.

Pro rezervaci do cedrové sauny lze využít pouze telefon na recepci (+420 257 272 016), online chat, nebo se na recepci můžete zarezervovat osobně.

Jak se rezervovat přes rezervační systém online

Pro přihlášení vepište do pole "login" Vaše příjmení (s velkým počátečním písmenem a diakritikou) a do vedlejšího pole (s pěti černými tečkami) čtyřmístné číslo na Vaší kartě nad čárovým kódem. Dále klikněte na políčko Přihlásit.

Pokud se rezervujete bez klientské karty (týká se Masáží), klikněte na tlačítko Registrace a postupujte dle pokynů. 

Jak zrušit rezervaci

Po přihlášení do rezervačního systému klikněte na políčko Můj účet a dále na Rezervace. Na levé straně od každé Vaší rezervace je políčko na její zrušení. Rezervaci lze zrušit i telefonicky (+420 257 272 016), nebo přes online chat.

Upozornění

Prosíme klienty, aby využívali především možnost rezervace online. Rezervace NEprovádějte přes náš kontaktní
e-mailový formulář.
E-mailový formulář využívejte pouze v případě dotazů. Děkujeme. 

Doporučujeme pro správnou funkčnost rezervačního systému využít internetové prohlížeče Mozilla Firefox či Google Chrome. 

Platební karta

Od 1. června 2018 budete moci využít platební kartu i na jednorázové vstupy. Záloha na klíč bude i nadále zachována.

zobrazit více

Proč právě k nám?

- bazén s nejlepší vodou v republice
- nejvýhodnější cena (v rámci vstupného je
  fitness, sauna, kolo do vody, terasa atd.)
- příjemné prostředí a relaxace

zobrazit více

Bazén Homolka Praha

[ ^ nahoru ^ ]